Wat als je een mobiele telefoon hebt, maar niet goed weet hoe je moet appen? Of het lukt niet om foto’s te verwijderen van je tablet? Dan kom je gewoon naar het Digitaal Café van de Bibliotheek Gelderland Zuid in de Tuinkamer in Mook. Daar zitten vrijwilligers klaar om je met al je digitale vragen te helpen.
Je kunt hier gratis terecht met vragen over je telefoon, tablet of laptop. Aanmelden is niet nodig, je kunt gewoon binnenlopen. Je kunt met allerlei vragen terecht. Denk aan het installeren van apps, zoals de Lidl-app, de overstap van Windows 10 naar Windows 11, rare meldingen op de telefoon of problemen met het opslaan van foto’s. Je kunt hier met elke digitale vraag terecht. Voorkennis is absoluut niet nodig!
Een bezoeker van het Digitaal Café in Wijkcentrum Dukenburg vertelt: "Mijn familie heeft weinig geduld om digitale dingen aan mij uit te leggen, en doen het dan snel voor mij. Maar ik wil het zélf kunnen! Daarom ben ik hier. Dit is de tweede keer dat ik bij het Digitaal Café ben. Ik kan hier al mijn vragen stellen en word heel goed geholpen. Ik ben er heel blij mee, het is echt een schot in de roos!"
Het volgende Digitaal Café in Mook is op vrijdagmiddag 5 december van 14.00-16.00 uur in de Tuinkamer (Prinses Amaliahof 51a in Mook). Iedereen is van harte welkom dus loop gezellig binnen met je vragen. De koffie staat voor je klaar!